KLIMATYZACJA DO OGRZEWANIA 3500 PLN Z PODSTAWOWYM MONTAŻEM 

Więcej
logotyp

NBP Eco Energy

Żytowice 109, 95-200 Pabianice

Zobacz na mapie

Poniedziałek – Piątek: 08:00 – 18:00
Sobota: 09:00 – 13:00

Menu

Zamknij

Menu
ikona

Pompy ciepła NBP Eco Energy

Nowoczesne pompy ciepła to sprawdzony sposób na ekologiczne, bezobsługowe oraz najtańsze ogrzewanie twojego domu lub firmy.

Zapytaj o ofertę na pompę ciepła

Pompa ciepła to:

Ekologiczne rozwiązanie

Bezobsługowy i bezawaryjny system

Najtańsze ogrzewanie

Większy komfort

Bezobsługowe i tanie ogrzewanie

Decydując się na montaż pompy ciepła powietrze-woda serii Panasonic Aquarea zyskujesz: 

Jedną z najbogatszych ofert pomp ciepła na rynku, która cieszy się dużym uznaniem użytkowników i rekomendowana jest przez wielu instalatorów. Bez względu na to, czy budujesz nowych dom i chcesz w nim zainstalować pompę ciepła, czy modernizujesz istniejący budynek i wymieniasz stary piec na pompę ciepła, bogaty wybór umożliwia dobór pompy do praktycznie każdego rodzaju inwestycji.

Co składa się na tak szeroką ofertę? Przede wszystkim dwie, kluczowe serie: High Performance i T-CAP.

Seria pomp ciepła Aquarea High Performance to idealne modele do zastosowania w nowych budynkach o jednym z najwyższych współczynników efektywności energetycznej COP. Dzięki swojej ponadprzeciętnej sprawności, znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie liczy się wydajność i oszczędność energii przy minimalnej emisji CO2 i kompaktowej budowie. Mogą one pracować niezależnie od pogody, w temperaturach zewnętrznych sięgających nawet -23°C. Wybrane modele jako jedne na rynku pompy ciepła powietrze – woda posiadają certyfikat Passive House, niezależnego, niemieckiego Instytutu.

Z kolei seria pomp ciepła Aquarea T-CAP to modele przeznaczone do instalacji w nowych i modernizowanych budynkach, gdzie wymagana jest duża moc urządzenia przy niskiej przy niskiej temperaturze zewnętrznej. Wszystkie urządzenia serii T-CAP to doskonała alternatywa dla kotłów gazowych czy olejowych oraz idealna opcja do podłączenia nowych instalacji ogrzewania podłogowego, grzejników lub klimakonwektorów. To, co wyróżnia technologię T-CAP, to przede wszystkim fakt, że umożliwia ona pracę pompy ciepła nawet w ekstremalnie niskich temperaturach zewnętrznych do  -28°C oraz zapewnia pracę ze stałą wydajnością do -20°C na zewnątrz.

Szeroka gama rozwiązań Aquarea.

Wszystko to łącznie, począwszy od dwóch serii High Performance i T-CAP, przez modele Monoblok, Split, All in One / All in One Compact , a skończywszy na dostępnych mocach  3-16kW uzasadnia, że Panasonic zapewnia jedną z najbogatszych ofert pomp ciepła do zastosowań w budynkach mieszkalnych i obiektach handlowych. Bez względu na potrzeby w zakresie ogrzewania i chłodzenia, do każdego układu można dobrać odpowiednią pompę tej serii. Warto przy tym zaznaczyć, że dobór pompy ciepła do danego budynku uzależniony jest od szeregu wytycznych i powinien on odbyć się przy udziale zaufanego instalatora.

Wszystko w jednym miejscu

Urządzenie

Dobierzemy i dostarczymy odpowiednie dla Ciebie urządzenie w dobrej cenie.

Montaż

Zadbany o transport oraz fachowy montaż urządzenia zgodnie ze sztuką.

 

Serwis

Przeprowadzimy przegląd lub serwis urządzenia jeśli zajdzie taka potrzeba.

Zapytaj o ofertę na pompę ciepła

Sprawdź nasze realizacje

Opinie naszych Klientów

Zapytaj o ofertę skrojoną dla Ciebie

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Treść wiadomości..

  Administratorem Twoich danych jest Piotr Binek.
  Kliknij i dowiedz się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

  Dane kontaktowe

  NBP Eco Energy

  Żytowice 109, 95-200 Pabianice

  Zobacz na mapie

  Poniedziałek – Piątek: 08:00 – 18:00
  Sobota: 09:00 – 13:00